AYKiM Kimya, 1994 yılında AYDIN iSHAKOĞLU tarafından kurulmuş ve Türkiye kimya sanayiine teknik, ticari hizmetine başlamıştır. Kaliteyi, güvenle birleştiren AYKiM; başta boya sanayii olmak üzere birçok sektörde teknik destek ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin çözüm ortağı, uluslararası penceresi olmuştur. AYKiM Türkiye’de, müşteriye daha iyi hizmet vermek amacı ile laboratuvarlar kuran ilk hammadde firmasıdır. Amacı; müşterilerine teknoloji köprüsü kurmak, yeniliklerden haberdar etmek ve sanayimizi güçlendirmektir.

Kurulduğu ilk günden bugüne AYKiM, dünyanın, kalitesi ile önde gelen firmalarını Türkiye pazarı ile buluşturmuş ve 2001 yılından itibaren, tamamen kendi teknolojisi ve araştırmalarıyla, yerli köpük kesici ve pigment pasta üretimine başlamış ve yerli imalat sanayiinde yerini almıştır.

01 Haziran 2012 tarihinde , müşterilerimize kurumsal olarak tüm sektörlerde daha kapsamlı hizmet verebilmek amacı ile, ünvanımız AYKiM SANAYi KiMYASALLARI SAN. ve TiC. A.Ş. olarak değişmiştir .            

             

AYKiM SANAYi KiMYASALLARI SAN. ve TiC. A.Ş.  olarak; 

  • Özellikle satış sonrasını da kapsayan tam zamanında, kaliteli hizmet,

  • Maksimum müşteri ve çalışan memnuniyeti,

  • Dürüst, sürekli gelişen ve dinamik yönetim anlayışı ile güvenilir öncü bir firma olmak,

AYKiM olarak temel amacımız’dır.

AYKiM müşteriye özel, yüksek kalitede yenilikçi üretim ve çözümler sunarak, yetişmiş ve konusunda deneyimli ekibi ile; Türkiye’nin her noktasına 7 gün / 24 saat İstanbul, Ankara ve İzmir bölge temsilcilikleri ile hizmet vermektedir. 

 

Kurucumuz AYDIN İSHAKOĞLU‘ nun “ASIL İŞ, DÜRÜSTLÜKTÜR“  ilkesi, AYKiM’ in başarısının kaynağıdır.

AYKiM = ANINDA = YENiLiKÇi = HiZMETKAR

HAKKIMIZDA
KURUCUMUZ

     Aydın İshakoğlu, Rize Çayeli nüfusuna kayıtlı olup, 1957 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Avusturya Lisesi’nden derece ile mezun olan Aydın İshakoğlu, daha sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir....​okumaya devam et